XRCGB40M000F5A00R0
DigiKey raktári szám
490-18352-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18352-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18352-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB40M000F5A00R0
Leírás
CRYSTAL 40.0000MHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 MHz ±50ppm kristály 6pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
XRCGB40M000F5A00R0 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Frekvencia
40 MHz
Frekvenciastabilitás
±65ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Terhelő kapacitás
6pF
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 Ohms