XRCGB32M000F2P00R0
DigiKey raktári szám
490-9769-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-9769-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-9769-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB32M000F2P00R0
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±20ppm kristály 6pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
XRCGB32M000F2P00R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Alkatrész státusza
Aktív
Frekvencia
32 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
6pF