XRCGB32M000F1S2LR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGB32M000F1S2LR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGB32M000F1S2LR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGB32M000F1S2LR0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB32M000F1S2LR0
Leírás
CRYSTAL 32.0MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±10ppm kristály 9pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
XRCGB32M000F1S2LR0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Alkatrész státusza
Aktív
Frekvencia
32 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
9pF