XRCGB32M000F1H00R0 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
ECS Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Geyer Electronic America, Inc.
Raktáron: 2 525
Adatlap
EPSON
32 MHz ±10ppm kristály 6pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.