XRCGB27M000FAN16R0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | XRCGB27M000FAN16R0 |
Leírás | CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 27 MHz ±25ppm kristály 12pF 90 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | XRCGB27M000FAN16R0 modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 90 Ohms |
Gyrt. | Működés Alap |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -10°C ~ 70°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Típus MHz kristály | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,6) |
Frekvencia 27 MHz | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciastabilitás ±25ppm | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |
Frekvenciatűrés ±25ppm | Alap típusszám |
Terhelő kapacitás 12pF |