XRCGB27M000FAN16R0
DigiKey raktári szám
490-13457-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13457-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-13457-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB27M000FAN16R0
Leírás
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
Részletes leírás
27 MHz ±25ppm kristály 12pF 90 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCGB27M000FAN16R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Frekvencia
27 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±25ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
12pF