XRCGB26M000F0L00R0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | XRCGB26M000F0L00R0 |
Leírás | CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 26 MHz ±100ppm kristály 6pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | XRCGB26M000F0L00R0 modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 150 Ohms |
Gyrt. | Működés Alap |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -30°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Típus MHz kristály | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,6) |
Frekvencia 26 MHz | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciastabilitás ±50ppm | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |
Frekvenciatűrés ±100ppm | Alap típusszám |
Terhelő kapacitás 6pF |