XRCGB25M000FFS1DR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGB25M000FFS1DR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGB25M000FFS1DR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGB25M000FFS1DR0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB25M000FFS1DR0
Leírás
CRYSTAL 25.0MHZ SMD
Részletes leírás
25 MHz ±8ppm kristály 12pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±12ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±8ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
12pF