XRCGB25M000FFS1DR0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | XRCGB25M000FFS1DR0 |
Leírás | CRYSTAL 25.0MHZ SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 MHz ±8ppm kristály 12pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 70 Ohms |
Gyrt. | Működés Alap |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -30°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Típus MHz kristály | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,6) |
Frekvencia 25 MHz | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciastabilitás ±12ppm | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |
Frekvenciatűrés ±8ppm | Alap típusszám |
Terhelő kapacitás 12pF |