XRCGB25M000FAN00R0
DigiKey raktári szám
490-12139-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-12139-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-12139-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB25M000FAN00R0
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±25ppm kristály 6pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCGB25M000FAN00R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Frekvencia
25 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±25ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
6pF