XRCGB25M000F3A16R0
DigiKey raktári szám
490-XRCGB25M000F3A16R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGB25M000F3A16R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGB25M000F3A16R0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB25M000F3A16R0
Leírás
2.0X1.6MM 25.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Részletes leírás
25 MHz ±30ppm kristály 10pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCGB25M000F3A16R0 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±35ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Terhelő kapacitás
10pF