XRCGB25M000F3A00R0 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 8 568
Adatlap
Murata Electronics
Raktáron: 2 545
Adatlap
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
25 MHz ±35ppm kristály 6pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.