XRCGB25M000F1SBLR0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | XRCGB25M000F1SBLR0 |
Leírás | CRYSTAL 25.0MHZ SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 MHz ±10ppm kristály 7pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 70 Ohms |
Gyrt. | Működés Alap |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Frekvencia 25 MHz | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciastabilitás ±20ppm | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |
Frekvenciatűrés ±10ppm | Alap típusszám |
Terhelő kapacitás 7pF |