XRCGB25M000F1SBLR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGB25M000F1SBLR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGB25M000F1SBLR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGB25M000F1SBLR0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB25M000F1SBLR0
Leírás
CRYSTAL 25.0MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 7pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
MHz kristály
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvencia
25 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
7pF