XRCGB24M000F3N00R0
DigiKey raktári szám
490-12138-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-12138-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-12138-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB24M000F3N00R0
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Részletes leírás
24 MHz ±30ppm kristály 6pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCGB24M000F3N00R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Frekvencia
24 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
6pF