XRCGA24M000FBA1BR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGA24M000FBA1BR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGA24M000FBA1BR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGA24M000FBA1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGA24M000FBA1BR0
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
24 MHz ±15ppm kristály 8pF 110 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCGA24M000FBA1BR0 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
110 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±35ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Terhelő kapacitás
8pF