XRCFD26M000FXQ66R0
DigiKey raktári szám
490-XRCFD26M000FXQ66R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCFD26M000FXQ66R0
Leírás
26.0MHZ CRYSTAL UNIT-30 TO -10PP
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz kristály 5pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
XRCFD26M000FXQ66R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Frekvencia
26 MHz
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Terhelő kapacitás
5pF
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)