XRCFD25M000F2N51R0
DigiKey raktári szám
490-XRCFD25M000F2N51R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCFD25M000F2N51R0
Leírás
25.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-20PPM IN
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 5pF 300 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCFD25M000F2N51R0 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
5pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
300 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)