RHS7J2H332J2M2H01A
DigiKey raktári szám
490-17420-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-17420-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RHS7J2H332J2M2H01A
Leírás
CAP CER 3300PF 500V UNJ RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±5% 500V Kerámia kondenzátor UNJ Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RHS7J2H332J2M2H01A modellek
Kategória
Minősítések
AEC-Q200
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,197" H. x 0,124" Sz. (5,00mm x 3,15mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
Formázott kivezetések - megtört
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C