RHS7J2D682J2K1H01B
DigiKey raktári szám
RHS7J2D682J2K1H01B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RHS7J2D682J2K1H01B
Leírás
CAP CER 6800PF 200V UNJ RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
6800 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor UNJ Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RHS7J2D682J2K1H01B modellek
Kategória
Minősítések
AEC-Q200
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,197" H. x 0,124" Sz. (5,00mm x 3,15mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
Formázott kivezetések - megtört
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C