RCER71H334K1DBH03A
DigiKey raktári szám
490-7543-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-7543-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCER71H334K1DBH03A
Leírás
CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.33 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RCER71H334K1DBH03A modellek
Kategória
Minősítések
AEC-Q200
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
Egyenes
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C