RCE5C2J471J1K1H03B
DigiKey raktári szám
490-RCE5C2J471J1K1H03B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCE5C2J471J1K1H03B
Leírás
CAP CER 470PF 630V C0G RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 pF ±5% 630V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RCE5C2J471J1K1H03B modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,157" H. x 0,124" Sz. (4,00mm x 3,15mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)