PRG21BC4R7MM1RA
DigiKey raktári szám
490-4672-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-4672-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-4672-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRG21BC4R7MM1RA
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 155MA 0805
Részletes leírás
kerámia PTC regenerálódó biztosíték 30V 155 mA Ih Felületszerelt 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
PRG21BC4R7MM1RA modellek
Kategória
Max. áram
8 A
Gyártó
Murata Electronics
Ellenállás 25°C-on (tip.)
4.7 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Max. feszültség
30V
Vastagság (max.)
0,043" (1,10mm)
Max. tartóáram (Ih)
155 mA
Tanúsítvány
UL
Kioldási áram (It)
330 mA