PRG21BC2R2MM1RA
DigiKey raktári szám
490-8512-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-8512-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-8512-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRG21BC2R2MM1RA
Leírás
PTC RESET FUSE 16V 220MA 0805
Részletes leírás
kerámia PTC regenerálódó biztosíték 16V 220 mA Ih Felületszerelt 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
PRG21BC2R2MM1RA modellek
Kategória
Max. áram
9 A
Gyártó
Murata Electronics
Ellenállás 25°C-on (tip.)
2.2 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Max. feszültség
16V
Vastagság (max.)
0,043" (1,10mm)
Max. tartóáram (Ih)
220 mA
Tanúsítvány
UL
Kioldási áram (It)
500 mA