PKM22EPPH4001-B0
PKM22EPPH4001-B0
PKM22EPPH4001-B0
DigiKey raktári szám
490-4692-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PKM22EPPH4001-B0
Leírás
BUZZER PIEZO 1.5V 22MM TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású Piezo 1.5 V 4kHz 75dB / 1,5V, 10cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PKM22EPPH4001-B0 modellek
Kategória
Technológia
Piezo
Gyártó
Murata Electronics
Működés
Csengő
Sorozat
Hangnyomásszint
75dB / 1,5V, 10cm
Csomagolás
Ömlesztve
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemenet típusa
Egypolaritású jel
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Névleges feszültség
1.5 V
Méretek
0,866" átmérő (22,00mm)
Feszültségtartomány
30V (max.)
Max. magasság (beültetve)
0,343" (8,70mm)
Frekvencia
4kHz