PKLCS1212E24A0-R1
PKLCS1212E24A0-R1
PKLCS1212E24A0-R1
DigiKey raktári szám
490-5958-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5958-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5958-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PKLCS1212E24A0-R1
Leírás
BUZZER PIEZO 1.5V 12X12MM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású Piezo 1.5 V 2,4kHz 75dB / 1,5V, 10cm Felületszerelt Forrasztási felületek (padek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PKLCS1212E24A0-R1 modellek
Kategória
Technológia
Piezo
Gyártó
Murata Electronics
Működés
Egy hangú
Sorozat
Hangnyomásszint
75dB / 1,5V, 10cm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Csatlakozó elhelyezkedése
Oldal
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenet típusa
Egypolaritású jel
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Névleges feszültség
1.5 V
Méretek
0,472" H. x 0,472" Sz. (12,00mm x 12,00mm)
Feszültségtartomány
12,5V (max.)
Max. magasság (beültetve)
0,126" (3,20mm)
Frekvencia
2,4kHz