NXFT15XH103FEAB021
DigiKey raktári szám
490-NXFT15XH103FEAB021-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NXFT15XH103FEAB021
Leírás
NTC TEMP SENSOR
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 10k Gyöngy
EDA / CAD modellek
NXFT15XH103FEAB021 modellek
Kategória
B25/50
3380K
B25/85
3434K
Sorozat
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. teljesítmény
3 mW
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
10k
Vezeték hossza
0,83" (21,00mm)
Ellenállás tolerancia
±1%
Anyagállandó (B) tolerancia
±1%