NXFT15WF104FEAB040
DigiKey raktári szám
490-NXFT15WF104FEAB040TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NXFT15WF104FEAB040CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NXFT15WF104FEAB040DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NXFT15WF104FEAB040
Leírás
NTC TEMP SENSOR
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 100k Gyöngy
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NXFT15WF104FEAB040 modellek
Kategória
B25/50
4250K
Gyártó
Murata Electronics
B25/85
4311K
Sorozat
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Max. teljesítmény
3 mW
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
100k
Vezeték hossza
1,57" (40,00mm)
Ellenállás tolerancia
±1%
Rögzítés módja
lengő
Anyagállandó (B) tolerancia
±1%