NFZ32BW221HN10L
DigiKey raktári szám
490-9301-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-9301-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-9301-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ32BW221HN10L
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 2SMD 1LN
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 Ohms @ 1 MHz 1 Ferritgyöngy 2-SMD, Lapos kivezetés 390mA 1,38ohm
EDA / CAD modellek
NFZ32BW221HN10L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,38ohm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. magasság
0,067" (1,70mm)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 1 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
390mA