NFZ32BW150HN10L nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
15 Ohms @ 1 MHz 1 Ferritgyöngy 2-SMD, Lapos kivezetés 1,6A 91,2mohm