NFZ32BW111HN10L
DigiKey raktári szám
490-NFZ32BW111HN10LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFZ32BW111HN10LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFZ32BW111HN10LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ32BW111HN10L
Leírás
FERRITE BEAD 110 OHM 2SMD 4LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
110 Ohms @ 1 MHz 1 Ferritgyöngy 2-SMD, Lapos kivezetés 520mA 684mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NFZ32BW111HN10L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
684mohm
Gyártó
Murata Electronics
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Tokozás
2-SMD, Lapos kivezetés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság
0,067" (1,70mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
110 Ohms @ 1 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
520mA