NFZ2MSD200SN10L
DigiKey raktári szám
490-NFZ2MSD200SN10LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFZ2MSD200SN10LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFZ2MSD200SN10LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ2MSD200SN10L
Leírás
FERRITE BEAD 20 OHM 0806 1LN
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Ohms @ 10 MHz 1 Ferritgyöngy 0806 (2016 metrikus) 3,9A 28mohm
EDA / CAD modellek
NFZ2MSD200SN10L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
28mohm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. magasság
0,047" (1,20mm)
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
20 Ohms @ 10 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
3,9A