NFZ2MSD181SZ10L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | NFZ2MSD181SZ10L |
Leírás | FERRITE BEAD 180 OHM 0806 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 180 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0806 (2016 metrikus) 4A 22mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | NFZ2MSD181SZ10L modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 22mohm |
Gyártó Murata Electronics | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0806 (2016 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Vonalak száma 1 | Max. magasság 0,047" (1,20mm) |
Impedancia / frekvencia 180 Ohms @ 100 MHz | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Névleges áram (max.) 4A | Alap típusszám |