NFZ2MSD131SN10L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | NFZ2MSD131SN10L |
Leírás | FERRITE BEAD 130 OHM 0806 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 130 Ohms @ 10 MHz 1 Ferritgyöngy 0806 (2016 metrikus) 1,5A 144mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | NFZ2MSD131SN10L modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 144mohm |
Gyártó Murata Electronics | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Sorozat | Tokozás 0806 (2016 metrikus) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Max. magasság 0,047" (1,20mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Impedancia / frekvencia 130 Ohms @ 10 MHz | Alap típusszám |
Névleges áram (max.) 1,5A |