NFZ2MSD102SZ10L
DigiKey raktári szám
490-NFZ2MSD102SZ10LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFZ2MSD102SZ10LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFZ2MSD102SZ10LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ2MSD102SZ10L
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0806 1LN
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0806 (2016 metrikus) 2,5A 46mohm
EDA / CAD modellek
NFZ2MSD102SZ10L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
46mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. magasság
0,047" (1,20mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Névleges áram (max.)
2,5A