NFZ18SM701SN10D
DigiKey raktári szám
490-NFZ18SM701SN10DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFZ18SM701SN10DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFZ18SM701SN10DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ18SM701SN10D
Leírás
FERRITE BEAD 700 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
700 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 800mA 290mohm
EDA / CAD modellek
NFZ18SM701SN10D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
290mohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
700 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
800mA