NFZ18SM121SN10D
DigiKey raktári szám
490-16642-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16642-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16642-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ18SM121SN10D
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1,25A 140mohm
EDA / CAD modellek
NFZ18SM121SN10D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,25A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
140mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz