NFZ15SF102SN10D
DigiKey raktári szám
490-NFZ15SF102SN10DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFZ15SF102SN10DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFZ15SF102SN10DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ15SF102SN10D
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 230mA 1,4ohm
EDA / CAD modellek
NFZ15SF102SN10D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,4ohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
230mA