NFZ03SG671SN10D
DigiKey raktári szám
490-18082-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18082-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18082-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ03SG671SN10D
Leírás
FERRITE BEAD 670 OHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
670 Ohms @ 900 MHz 1 Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 250mA 850mohm
EDA / CAD modellek
NFZ03SG671SN10D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
850mohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
670 Ohms @ 900 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
250mA