NFZ03SG162SN10D
DigiKey raktári szám
490-18079-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18079-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18079-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ03SG162SN10D
Leírás
FERRITE BEAD 1.6 KOHM 0201 1LN
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.6 kOhms @ 900 MHz 1 Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 180mA 1,7ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NFZ03SG162SN10D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,7ohm
Gyártó
Murata Electronics
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
1.6 kOhms @ 900 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
180mA