NFM3DCC222R1H3L
DigiKey raktári szám
490-11846-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-11846-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-11846-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM3DCC222R1H3L
Leírás
CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 1205
Részletes leírás
2200 pF Átvezető kondenzátor 50V 300 mA 1205 (3212 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM3DCC222R1H3L modellek
Kategória
Névleges feszültség
50V
Áram
300 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1205 (3212 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Méretek
0,126" H. x 0,049" Sz. (3,20mm x 1,25mm)
Kapacitás
2200 pF
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Tűrés
-20%, +50%