NFM31KC223R1H3L
DigiKey raktári szám
490-12814-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-12814-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-12814-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM31KC223R1H3L
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206
Részletes leírás
0.022 µF Átvezető kondenzátor 50V 10 A 1,5mohm 1206 (3216 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM31KC223R1H3L modellek
Kategória
Áram
10 A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,5mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitás
0.022 µF
Max. magasság
0,059" (1,50mm)
Tűrés
±20%
Alap típusszám
Névleges feszültség
50V