NFM31KC103R2A3L
DigiKey raktári szám
490-NFM31KC103R2A3LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFM31KC103R2A3LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFM31KC103R2A3LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM31KC103R2A3L
Leírás
CAP FEEDTHRU 10000PF 100V 1206
Részletes leírás
10000 pF Átvezető kondenzátor 100V 10 A 1,5mohm 1206 (3216 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM31KC103R2A3L modellek
Kategória
Áram
10 A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,5mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitás
10000 pF
Max. magasság
0,059" (1,50mm)
Tűrés
±20%
Alap típusszám
Névleges feszültség
100V