NFE61HT101Z2A9L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | NFE61HT101Z2A9L |
Leírás | FILTER LC(T) 100PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | LC (T típus) EMI szűrő 3rd Rendelés Aluláteresztő 1 Csatorna C = 100pF 2 A 2706 (6816 metrikus), 3 NYÁK kontaktus |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | NFE61HT101Z2A9L modellek |
Kategória | Értékek C = 100pF |
Gyártó Murata Electronics | ESD védelem No |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Névleges feszültség 100V |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Aluláteresztő | Tokozás 2706 (6816 metrikus), 3 NYÁK kontaktus |
Szűrési fokszám 3rd | Méretek 0,268" H. x 0,063" Sz. (6,80mm x 1,60mm) |
Technológia LC (T típus) | Magasság 0,075" (1,90mm) |
Csatornák száma 1 | Alap típusszám |
Áram 2 A |