LQW32FT6R8M8HL
DigiKey raktári szám
490-LQW32FT6R8M8HLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQW32FT6R8M8HLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQW32FT6R8M8HLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW32FT6R8M8HL
Leírás
FIXED IND 6.8UH 600MA 160 MOHM
Részletes leírás
6.8 µH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 600 mA 160mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
160mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
80MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Telítési áram
700mA
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)