LQW32FT3R6M8HL
DigiKey raktári szám
490-LQW32FT3R6M8HLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQW32FT3R6M8HLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQW32FT3R6M8HLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW32FT3R6M8HL
Leírás
FIXED IND 3.6UH 700MA 120 MOHM
Részletes leírás
3.6 µH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 700 mA 120mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
120mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
150MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Telítési áram
1A
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)