LQW32FT2R2M0HL
DigiKey raktári szám
490-LQW32FT2R2M0HLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQW32FT2R2M0HLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQW32FT2R2M0HLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW32FT2R2M0HL
Leírás
FIXED IND 2.2UH 1A 190 MOHM SMD
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1 A 190mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
190mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
200MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Telítési áram
1A
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)