LQW32FT220M0HL
DigiKey raktári szám
490-18066-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18066-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18066-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW32FT220M0HL
Leírás
FIXED IND 22UH 110MA 620 MOHM
Részletes leírás
22 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 110 mA 620mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQW32FT220M0HL modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
620mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
50MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)
Telítési áram
400mA