LQW32FT1R6M8HL
DigiKey raktári szám
490-LQW32FT1R6M8HLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQW32FT1R6M8HLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQW32FT1R6M8HLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW32FT1R6M8HL
Leírás
FIXED IND 1.6UH 1A 60 MOHM SMD
Részletes leírás
1.6 µH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 1 A 60mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
60mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
270MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Telítési áram
1,5A
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)