LQW32FT100M8HL
DigiKey raktári szám
490-LQW32FT100M8HLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQW32FT100M8HLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQW32FT100M8HLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW32FT100M8HL
Leírás
FIXED IND 10UH 460MA 240 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 460 mA 240mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
240mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
65MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
1 MHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
1210
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Telítési áram
600mA
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)